Dlaczego my


Zabawki oferowane naszym dzieciom powinny mieć jak najprostsze i naturalne konstrukcje, nawiązujące do natury i otaczającego nas świata, bez niebezpiecznych elementów i rozpraszających kolorów. Wybierając świadomie zabawki w stylu Montessori, dajemy naszym dzieciom to, co najlepsze. Z ich pomocą maluchy z pewnością będą mogły uważnie i świadomie kontemplować każde swobodne odkrywanie przestrzeni.

Naturalne i świadome rozwiązania

W pedagogice Montessori najistotniejszą kwestią jest naturalne podążanie za dzieckiem i jego potrzebami. My dajemy dzieciom te sprawne narzędzia, aby wspierać konieczny rozwój oraz motorykę naszego malucha. Dobrej jakości przybory nie powinny rozpraszać uwagi dziecka i powodować go stanom nadmiernego pobudzenia. Zabawki Montessori pozwalają na spokojną zabawę w skupieniu. To pozwala wyciszyć nadmierną ekscytację i emocje dziecka, oraz wspiera pokazanie mu właściwych reakcji na otaczające go bodźce.

Wolność i rozwój dziecka

Kahoy for Kids to najwyższej jakości komponenty i materiały, wieloletnie doświadczenie oraz rezultaty poświadczone certyfikatami i normami bezpieczeństwa. Nasze zabawki rozwijają w dziecku naturalną potrzebę ruchu, pomagają w wypracowaniu koniecznej koordynacji oraz wzmagają chęć samodzielnego poznawania świata. Dzięki temu zachęcają do mądrej i bezpiecznej zabawy i pomagają w zdobyciu nowych umiejętności. Z nami każde magiczne chwile spędzone z dzieckiem zyskają zupełnie nowego znaczenia. Poznaj wyjątkowy urok naszych wielofunkcyjnych placów zabaw dla dzieci.

Dlaczego warto wybrać nasze rozwiązania?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam na wypracowanie jak najlepszych metod i materiałów, co z kolei umożliwia nam uzyskanie naprawdę niezwykłych rezultatów w wykonywanych przez nas zabawkach. Nasze wielofunkcyjne place zabaw doskonale wpisują się w system nauki Marii Montessori. Jest to metoda i idea niezwykle bliska naszemu sercu, bowiem wspiera naturalne procesy poznawcze dziecka oraz jego rozwój emocjonalny.

Nasze zabawki wspierają:

 • koordynację ruchową,
 • prawidłowy rozwój i motorykę, zgodnie z potrzebami dziecka,
 • sprawność ciała dziecka,
 • zachęcają do aktywności fizycznej,
 • wspierają orientację przestrzenną,
 • nie powodują nadmiernej ekscytacji i emocjonalności,
 • pozwalają na wsparcie koncentracji dziecka,
 • pomagają w wypracowaniu pomocnych podstaw zachowania

Do produkcji naszych wyrobów używamy tylko najlepszej jakości komponentów, wybierając tylko i wyłącznie certyfikowane materiały, spełniające wszelkie konieczne wymogi dla bezpieczeństwa. Stelaże wykonanych przez nas mini placów są wykonane według własnej koncepcji i produkcji. Całość wykonanych elementów to w pełni solidna i ręczna robota, dzięki czemu uzyskujemy najlepszej jakości rozwiązania o niezwykle wysokiej estetyce.

Niezwykła dbałość o każdy szczegół

Cechuje nas niezwykła dbałość o najmniejsze szczegóły. Produkujemy tylko w pełni bezpieczne i nietoksyczne zabawki, a do ich produkcji używamy tylko wysokiej jakości sklejki brzozowej i drewna litego. Proponowane przez nas rozwiązania z pewnością zachęcą dzieci do pełnej inwencji twórczej poprzez rozwijanie ich sprawności manualnej i motorycznej. Są to niezwykle istotne elementy dla prawidłowego rozwoju dzieci. 

Nasze produkty z serii KAHOY For Kids pokrywamy ręcznie specjalnym woskiem.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet, wosk przez nas stosowany:

 • Uszlachetnia powierzchnie drewniane
 • Chroni przed plamami, zabrudzeniami i kurzem
 • Zawiera woski o działaniu hydrofobowym i ochronnym
 • Wyraźnie redukuje żółknięcie drewna
 • Dobra odporność na działanie środków chemicznych
 • Redukuje podatność na zadrapania
 • Podkreśla strukturę i rysunek drewna

I co dla nas bardzo ważne, wosk który stosujemy spełnia wymogi DIN EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” zgodnie z Dyrektywą 2009/48/WE.